SIKÇA SORULAN SORULAR

1-Başka Eğitim Setleri de var. Neden sizin eğitim setlerinizi almalıyım? Farkınız ne?

​        Çünkü tasarımcı olmak ve program öğrenmek isteyenlerin nelere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Konuları hızlı hızlı anlatıp geçmiyoruz. Atlamadan ve detaylı bir şekilde eğitim veriyoruz. ”Bakın burada hazır yapılmışı var” mantığı ile değil, her şeyi birlikte yaparak, uygulatarak öğretiyoruz. Sadece doğru yolu göstermekle kalmayıp sapmanız muhtemel olan yanlışlar konusunda da uyarılarda bulunuyoruz. Önce konuyu anlatıyor, konu aklınızda kalsın diye mutlaka örneklerle destekliyoruz. En önemlisi Eğitim setlerimizi parça parça birkaç saatlik derslerden oluşmuyor. Örneğin 25 saatlik içeriğe sahip olan Vray eğitim seti o kadar detaylı ve dolu ki, istesek setimizi 3 ayrı set şeklinde bile sunabilirdik.(Kaplama Mantığı-İç Mekan-Render Setup) Fakat biz, siz öğrencilerimize saygı duyuyor, bu tip arayışlara girmiyor, her küçük konuyu birer set olarak sunmuyoruz. İstediğiniz programı gerçekten öğrenmenizi istiyoruz. Onun için yarım yanlış birçok set ile değil, dolu dolu hazırlanmış eğitim setleri ile sizlere ulaşıyoruz. Ve bütün bunları; bu işi yeni öğrenmiş kişilerle değil, konusundan uzman, öğrencilerle empati kurabilecek , özel dersler veren ve eğitim kurumlarında çalışmış, her detaya girebilecek katar yeterli ve donanımlı eğitimcilerle yapıyoruz.

2- Eğitim setleriniz konusunda çok iddalısınız. O zaman neden bu kadar uygun fiyatlarla sunuyorsunuz?

​         Çünkü tek mantık ticari bir faaliyete girmek değil. Yüksek meblağlarla, sadece ticari bürolara ve çalışan insanlara ulaşmak yerine, öğrencilere ve tasarım işini öğrenmek isteyen diğer arkadaşlarımıza da ulaşmak istiyoruz. Kaliteli bir işin uygun bir fiyatla alınabileceğini de göstermek istiyoruz.

3- Öğreneceğim program hakkın hiç bilgim olmasada, sizce bu setleri alsam gerçekten öğrenebilir miyim?

​​         Evet öğrenebilirsiniz. Zaten bu setlerin hazırlanış amacı budur. Biraz biliyor veya hiç bilmiyor olmanız fark etmez. Programı açıyor, birlikte başlıyor, birlikte öğreniyoruz. Hazırcı bir sistemle değil, birlikte, üstüne koyarak ilerliyoruz. Eğitim setinde adım adım ilerlediğimiz için, hiçbir şekilde moraliniz bozulmuyor ve setten kopmalar yaşamadan istediğiniz programını rahatça kullanabilen ve istedikleriniz tasarlayabilecek tasarımcılar oluyorsunuz.

4- Benim daha önceden alacağım eğitim seti ile ilgili orta seviye bir bilgim var. Benim için de faydalı olur mu?

​​         Eğitim Setlerimizin başında ”Sıfırdan Yüze” kelimelerini kullanmamızın bir sebebi de bu. Orta seviye bir kullanıcının bilmediği birçok komut, teknik , detay ve bilgi vardır. Profesyonel olmak, kaliteli ve gerçekçi renderlar almak, hayallerinizdeki tasarımları yapmak veya ticari işlerinizde kaliteli sonuçlar almak için profesyonel olmalı ve bu eksiklerinizi gidermelisiniz. Eğitim setlerimiz ise bu açıklarınızı kapatmak için büyük bir fırsat.

5- Eğitim setlerinizin kurslardan daha avantajlı yanı nedir?

         ​​Kurslara binlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız. Evinizin veya ofisinizin rahatlığında çalışma imkanı bulursunuz. Aklınıza takılan veya anlamadığınız bir konu olduğunda istediğiniz kadar geri dönüp izleyebilirsiniz. Özel bir zaman ayırıp işinizden ve derslerinizden izin almak yerine, istediğiniz vakitte açıp dinlemek gibi bir avantaj sahibisinizdir.

6- 3dsmax Modelleme ve 3D Eğitim setleri veya Autocad Arşiv seti ayrı satılmıyor mu? Gerçekten hediye mi?

​​        ​​Evet bu eğitim setlerini tekil olarak satın alamazsınız. Sadece 4’lü Eğitim Setlerimiz içinde hediye olarak göndermekteyiz. Yani bu ayrıcalığı parayla sunmuyor, sizlere hediye ediyoruz.

7- Kredi kartı ile nasıl satın alabilirim?

​​    Ürünlerimizin kredi kartı ile satışı gittigidiyor.com üzerinden yapılmaktadır. Direkt olarak http://dukkanlar.gittigidiyor.com/CGSTUDYO_EGITIM_SETLERI linkine giderek buradaki online mağazamızdan kredi kartına taksitli satış ile ödeme yapabilirsiniz. Ürün elinize geçtikren sonra ”ONAY” butonuna basarak sarın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Hem böylece güvenli bir alışveriş yapmış olursunuz.
8- Havale yolu ile nasıl satın alabilirim?

​​        ​​Örneğin 3dsmax 4’lü Eğitim Seti alacaksınız. Öncelikle 3dsmax 4’lü Eğitim Seti ücreti olan 195 TL yi aşağıdaki hesap numarasına havale/eft yapınız. Sonrasında internet sitemizden ürünü sepetinize ekleyip,  açılan sayfada Adres-Kargo bilgileri gibi bilgilerinizi girdikten sonra ”ÖDEME METODU” kısmında ”Banka Havalesi/ EFT” Seçeneğini seçiniz ve alışverişinizi tamamlayınız. Hesap yattığı onaylanır onaylamaz setleriniz aynı gün kargoya verilir.

Havale/Eft Hesap Numarası:

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.

Mehmet Sinan SOYLU   IBAN:  TR31 0020 6000 4702 5525 2300 01   Hesap No: 2552523-1  Şube No: 206

9- Eğitim Setlerini kaç bilgisayarda kullanabiliriz? Hem evimdeki hem de işimdeki bilgisayar da çalıştırabilir miyim?

​​        Eğitim setleriniz ile birlikte 1 adet Lisans kodu gönderilir. Eğitim setlerimizi sadece Lisans kodunu girdiğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz. Aynı anda 2 bilgisayarda kullanılmaz. Başka bir bilgisayarda kullanabilmek için ilk kullandığınız bilgisayarınızda pasifleştirme işlemi yapıp, daha sonra yeni bilgisayarınızda Lisans kodunuzu girmelisiniz. Yada harici bir harddiske kurup, yanınızda taşıyarak taktığınız bilgisayarda çalışmasını sağlayarak ”Tak-Çalıştır” şeklinde kullanabilirsiniz.

10- 3dsmax programını kullanmanın bizim için avantajları nelerdir?

​​     3d Studio Max programı, 3 boyutlu çalışmalar yapabilmenizi sağlayan ve bu alanda dünyada en çok tercih edilen bilgisayar programıdır. Modelleyebileceklerinizin sınırı sadece hayal gücünüzdür. Mimari, organik, mekanik, endüstriyel her türlü alanda tasarımlar yapabilirsiniz. Hobilerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi , ticari çalışmalar ve sunumlar yaparak gelir elde edebilirsiniz

11- Hangi kargo ile çalışıyorsunuz, kaç günde elimde olur? Kargo ücreti ne kadar?

​​   Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri Yurt içi kargo ve Sürat Kargo dur. Saat 15:00 dan önce verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Bulunduğunuz ile göre en geç 2 günde kargonuz elinizde olur. Kargo bedeli 210 TL üstü satışlarda kargo tarafımızca ödenir.

12- Setleri satın aldıktan sonra takıldığımız bir yer olursa nasıl ulaşabiliriz. Sonrasında destek veriyor musunuz?

​​        ​​Eğitim setimizi edinen kişilerle sadece iş alışverişinde bulunmayız. Kendileriyle tanışır, yardımcı oluruz. Bu bağlamda birçok arkadaş ve dost edindik. Yani bizim için destek süreci setleri aldığınız da bitmez, her aşama da devam eder. Herhangi bir soru veya sorun halinde, www.cgstudyo.com internet sitesinden 3dsmax Soru-Cevap kısmında konu açarak istediğiniz soruyu sorabilir ve cevap alırsınız. msinansoylu@hotmail.com cgstudyo@hotmail.com   info@cgstudyo.com  emaillerine takıldığınız yerlerde resimli mail atabilirsiniz.

13- Bendeki 3dsmax,Autocad veya Photoshop versiyonu farklı. Bu bir problem olur mu?

​​        ​​Hayır olmaz. Çünkü  programlar, her sene sadece birkaç özellikle ekleyerek yeni bir versiyon çıkarır. Genel olarak çalışma prensibi ve buton şekilleri değiştirilmez. Aynı programa ufak birkaç eklenti yapılıp yeni versiyon diye piyasaya sürülür. Her sene yeni bir isimle program çıkarmak bir satış stratejisidir ve bu durum sizin çalışma şeklinizi değiştirmez.

14- 3ds Max veya Autocad veya Photoshop programını gönderiyor musunuz?

​        ​​​​Program setuplarını maalesef gönderemiyoruz. Zira bu programlar lisansı ile satın alınması gereken, izinsiz dağıtılması ve yayınlanması suç olan programlardır. İsterseniz eğitim programlarının yayıncılarına ait sitelerden demoveya öğrenci versiyonlarını indirebilirsiniz.

15- Eğitim Dvd lerini nasıl kullanabiliyoruz? Lisanslama veya diğer konular hakkında bilgi verir misiniz?

​​        ​​Eğitim Dvd lerimiz kendi özel arayüzü ile gelir. Lisans anahtarını girip bütün viideoları düzenli bir şekilde bulabilir ve ders sırasına göre izleyerek adım adım gelişebilirsiniz. Eğitim Dvd lerimiz içinde, siz kullanıcılar için özel olarak hazırladığımız ”program kullanımı” videosunu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

16- Eğitim Dvd leriniz orjinal mi?

​​        ​​Eğitim Dvd lerimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı ve orjinaldir. Lisanslı olarak gönderilir ve kullanımınıza sunulur.

17- Dersleri anlatan hocamız kimdir? Bu konuda tecrübesi nedir? Çalışmaları nelerdir?

​​   Dersleri anlatan hocamız Sinan SOYLU, 1983 Malatya doğumludur. Evli ve 1 çocuk babasıdır. 3dsmax, Photoshop ve Autocad programlarında profesyoneldir ve 10 seneyi aşkın tecrübesi vardır. Çalışmalarıyla birçok platform da ödüller almıştır. Üye sayısı 30.000 i geçen www.cgstudyo.com (Türkiyenin En Büyük Tasarım ve Paylaşım Platformu) ‘un kurucusudur. www.cgstudyo.com da tasarımcı olmak isteyen insanlar için, ücretsiz yüzlerce videolu ders yayınlamış, yüzlerce öğrencisi olmuştur. Aynı zamanda İnşaat Mühendisi olan hocamız, Bilişim Merkezlerinde kursiyer öğrencilerimize dersler vermektedir. Ayrıca Özel dersler de veren Sinan SOYLU, işleri dolayısıyla Türkiye’nin hemen her yerine seyahat etmektedir.